RsHun közösségi Discord elérhető! Infó és meghívó a következő témában
viewtopic.php?f=8&t=1173

Csak hogy használjuk valamire ezt a sávot, közérdekűvé teszünk néhány scammert, akik pénzt tulajdonítottak el másoktól:
  • Swagolas
  • Pa p a
  • KikkaPowa
  • Rotary Dave
  • Hun Warrior
  • KIKKAA
  • Reweakur
  • Rewaekur
  • W00X17
  • Dormantium
  • Csicsi1isftw
Amennyiben pénzt vagy bármi tárgyat kérnek tőletek kölcsönbe, lehetőleg ne adjatok nekik semmit!
A félkövérrel szedett nevek újak, vagy nemrég nevet változtattak.

Twitch.tv-n illetve Youtube-n is elég gyakoriak lettek a megtévesztő oldalak hirdetése, amik szintén az adataidat lopják el.
Részletekért olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=8&t=70

Továbbá ha zavar ez a sáv, vidd rá az egeret erre a piros területre, és a jobb felső sarokban X-el zárd be. A következő frissítésig eltűnik.

Wiki Trial jelentkezés

Tapasztaltabb játékosok ide írhatják leírásaikat, vagy kezdőbb játékosok kérhetik azokat.
Post Reply
Kisszuperman

Wiki Trial jelentkezés

Post by Kisszuperman » 2012.09.10. 15:41

Szabályzat, elvárások, jelentkezés menete!

[/b][/i]

Üdv!
Gondolom azért tévedtél erre a topicra, mert jelentkezni szeretnél Wiki Szerkesztőnek.
Két csoport van Wiki Trial és Wiki Szerkesztők. A Wiki Trialban az új tagok próbaidőn vannak, ami általában 2 hét. Ezidő alatt lehetőséged van megmutatni nekünk, hogy mit tudsz. Ha megfeleltél, akkor bekerülsz a Wiki Szerkesztői csoportba. Onnan már nehezebb kikerülni, de kellő inaktivitással az is megoldható . Nem is húzom tovább a szót. Ha jelentkezni szeretnél, olvasd el ezt a topicot!

Szabályzat:
1. Ha gyakorolni szeretnéd a szerkesztést azt ne kész leírásokon csináld hanem használd a Homokozót
2. Ha ártó szándékkal jelentkezel a wiki szerkesztésére akkor azzal a feketelistára kerülsz és soha többet nem jelentkezhetsz a wiki szerkesztésre!
3. Ha valamit elrontottál a wikin és nem tudod megcsinálni szólj egy csoportvezetőnek és ő megoldja.
4. Ha nem tudod, hogyan kell szerkeszteni a Wiki-t akkor ezek az oldalak segíthetnek: http://wiki.rshun.hu/RsHun_-_Magyar_Run ... _egy_lapot
5. A kész leírás beküldése előtt mindig másold be egy olyan programba (Microsoft Word stb.), ami ellenőrzi a helyesírását a leírásodnak!
6. Mivel ez wiki és nem html oldal, ezért a wiki markupot illik használni, és ezt elvárjuk minden esetben. Szóval ha közben nem nyálaztad volna végig wiki markupot akkor tegyed meg!

Elvárások:
-Angol nyelv ismerete
-Magyar nyelv anyanyelvi szinten való ismerete
-Szabályzat ismerete
-A RsHun fórumján minimum 50 hozzászólás.

Jelentkezés menete:
1. Elolvasod ezt a topicot!
2. Ide írod hozzászólásként a jelentkezést.
3. Kitöltöd a jelentkezési lapot!
4. Megvárod míg a csoportvezetők döntenek a jelentkezésedről.
5. Ha elfogadnak akkor bekerülsz a Wiki Trial csoportba és tudod szerkeszteni a Wikit.

Ezt a jelentkezési ívet kell bemásolni és kitölteni!
Egyszerűen jelöld ki az egészet, CTRL+C paranccsal másold ki, majd a jelentkezésednél CTRL+V-vel illeszd be, vagy kattints az "Egész kijelölésre", és jobb kattintás után a másolást válaszd ki. Utána az új hozzászólásban jobb klikk után válaszd a beillesztést.

Code: Select all

Jelentkezésem a Wiki Trial csoportba!

1. Mi a RuneScape-ben a neved:
-
2.Értékeld az angol nyelvtudásod 1-10 skálán ahol az 1-es a legrosszabb és a 10-es a legjobb! (Ha hazudsz úgyis kiderül szóval hazugságnak semmi értelme!)
-
3. Tudod napi rendszerességgel látogatni a fórumot illetve a wikit?
-
4. Ha nem tudod akkor milyen gyakran? (Ha tudod naponta akkor ezt hagyd ki!)
-
5. Miért szeretnél bekerülni a Wiki Trialba?
-
6. Írj néhány szót magadról!
-
A szabályzatot ezen téma elküldésével elfogadom, és be is tartom!

Üdv,
Wiki Szerkesztők

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Krampusz

Re: Wiki Trial jelentkezés

Post by Krampusz » 2012.11.14. 01:57

Krampusz

2.Értékeld az angol nyelvtudásod 1-10 skálán ahol az 1-es a legrosszabb és a 10-es a legjobb! (Ha hazudsz úgyis kiderül szóval hazugságnak semmi értelme!)
6

Amikor a munka/asszony engedi :)

2-3 nap. A nagyobb lelegzetvetelu munkahoz ido kell.

Hogy a leirasaikat megkapjak azok akok kerik. Leforditani a wikia cikkeket. Ezaltal karbantartai angol tudasom es szokincsemet. A meglevoeket kiegesziteni. Updatelni a kepeket ikonokat. Vezetni a frissiteseket. Kalkulatorok letrehozasa. A markup gatlasokat feloldva egy kis css-el szinesiteni a wikit.

25 eves informatikus. xhtml css php mysql python tapasztalatok. Meg nincs meg az 50 post, de talan egyszer meg lesz. Majd ma delelott postolok referenciamunkat.

Image

Ricskos

Post by Ricskos » 2012.11.15. 19:34

Üdv a Wiki Trialban! :)

kalozhun100

Post by kalozhun100 » 2012.11.29. 09:05

Hello én wiki szerkesztő vagyok, és probáltam belépni tegnap, de nem engedett. Ez miért van? Pedig aktív voltam.

Krampusz

Post by Krampusz » 2012.11.30. 16:35

Szia. Én most be tudok lépni.

Image

kalozhun100

Post by kalozhun100 » 2012.11.30. 20:50

köszi már én is

Lanselot288

Post by Lanselot288 » 2013.05.16. 14:17

-Lanselot288
-5
-sajnos nem.
-2-3nap
-Hogy segíthessek azoknak akik nem tapasztaltak vagy nem értenek valamit.Nagyon szeretném fejleszteni az oldalt mert már majdnem egy éve nem volt frissítve.Nagyon sok minden hiányzik és szeretném hozzáadni.
-14 éves tanuló vagyok a nyolcadik osztályt hamarosan befejezem.Informatika szakra vettek fel egy gimnáziumba.Öt éve játszok Runescape-t és még mindig szeretem.

Ricskos

Post by Ricskos » 2014.01.24. 19:44

Sziasztok!
Mint tudjátok (vagy nem), már nem nagyon vagyok aktív része RuneScape-nek, viszont még mindig én vagyok a RsHun Wiki vezetője. Mivel a játékban történt újdonságokról nem tudok túl sokat úgy gondolom, hogy már rég itt az ideje a lemondásomnak. Előzetes megbeszélés alapján a mai naptól Kisszuperman veszi át a helyem a Wiki vezetésében.
Sok sikert kívánok neki! :)
Üdvözlettel,
Ricskos

Wimi

Post by Wimi » 2015.01.10. 01:46

-Wimi
-7-8( a nyelvtanom nem a legtökéletesebb, de fordításkor(angolról magyarra) ezt kiküszöbölöm.
-állandóan rajta függök ><
-
-Mert elborzaszt a wiki-nk látványa, és szeretném rendbe tenni, mert mostanság csak Kalóz foglalkozik vele, egy ember pedig ehhez rémesen kevés. Szeretném az ő munkáját, és a wiki használók dolgát megkönnyíteni, illetve nem rossz érzés, ha a saját leírásodat találod az oldalon :3
- Üdv, Márk vagyok, de mindenki, még a saját családom is Wiminek hív, és ezt is várom el. 20 éves múltam, egy gyárban vagyok gépész. RS igazából nem az életemet jelenti, hanem egy menekülést és pihenést a munka után(néha helyett :D :D ) lassan 9 éve játszom, bár ez nem igazán látszik a karakterem 2406 os totál lövöljén de alakulgat. Mostanság főként azoknak a cseszett wikik bújását művelem ><
RSN: Wimi
Playing since April, 2006
Time Played: 258 days

Skill mastery of : Attack Strenght Deffence Constitution Magic Runecrafting Woodcutting Slayer Smithing Dungeoneering Summoning Mining Ranged Herblore Prayer Firemaking

Kisszuperman

Post by Kisszuperman » 2015.01.12. 00:57

Az 50 Hsz hiányában a rang nem adható meg, amint meglesz, felveszünk a csoportba.

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Wimi

Post by Wimi » 2015.01.12. 02:42

Aww, ohkay.
RSN: Wimi
Playing since April, 2006
Time Played: 258 days

Skill mastery of : Attack Strenght Deffence Constitution Magic Runecrafting Woodcutting Slayer Smithing Dungeoneering Summoning Mining Ranged Herblore Prayer Firemaking

Robik345

Post by Robik345 » 2015.01.12. 12:57

Gyerünk Wimi spammeld tele a fórumot azzal a 30 hiányzó hozzászólással :D
Image

icey

Post by icey » 2015.07.01. 22:05

-Sory
-6-7( a nyelvtanom nem a legtökéletesebb, de fordításkor(angolról magyarra) ezt kiküszöbölöm.
-azon leszek,de ha fent vagyok rs-en akkor igen ;)
-1-2 naponta
-sokszor használtam/-om, és sajnos, néha előfordult hiányosság, ami elakadáshoz vezetett. Mostanság ahogy látom ,1 ember foglalkozik vele ,részemről ez kevés ,ahogy elnéztem klánunkba fele ,nem szeret questezni, köztük én sem, emiatt szeretnék én is részesülni ,hogy segítsem ,és meg könnyebbítsem , minden magyar játékos társamat ebben. sok újításra vár még wikipédia,frissíteni, és kiegészíteni, kell a fent maradó hiányos dolgokat.
-Hello,karcsi vagyok, haverok közt popey,19 éves tanuló vagyok,informatika szakra jelentkeztem,8 éve runescapézem ebből 7 az aktuális karin,de azóta sincs max cape még :D

kos251

Post by kos251 » 2015.07.06. 23:41

Hajrá Icey, a zeatax és én szurkolunk.
ˇ
Szerintem hiba volt BIGET kitenni a klánból.

King Bala

Post by King Bala » 2015.07.06. 23:54

Előbb megpróbáltam belépni wikire, és azt írja, hogy nem vagyok wiki szerkesztő. A szerkesztői jogommal mi történt? Szeretnék írni wikire, de jelen helyzetben ez képtelenség számomra. :( :( :?
99 Cooking: 2011 10 21
99 Firemaking: 2012 09 08
99 Hunter: 2014 01 05
99 Dungeoneering: 2014 07 02
99 Ranged: 2014 08 11
99 Prayer: 2014 08 16
99 Constitution: 2016 07 12
99 Herblore: 2016 07 24
99 Defence: 2016 08 13

Post Reply