RsHun közösségi Discord elérhető! Infó és meghívó a következő témában
viewtopic.php?f=8&t=1173

Csak hogy használjuk valamire ezt a sávot, közérdekűvé teszünk néhány scammert, akik pénzt tulajdonítottak el másoktól:
  • Swagolas
  • Pa p a
  • KikkaPowa
  • Magico Guido
  • Hun Warrior
  • KIKKAA
  • Reweakur
  • Rewaekur
  • W00X17
  • Dormantium
  • Csicsi1isftw
Amennyiben pénzt vagy bármi tárgyat kérnek tőletek kölcsönbe, lehetőleg ne adjatok nekik semmit!
A félkövérrel szedett nevek újak, vagy nemrég nevet változtattak.

Twitch.tv-n illetve Youtube-n is elég gyakoriak lettek a megtévesztő oldalak hirdetése, amik szintén az adataidat lopják el.
Részletekért olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=8&t=70

Továbbá ha zavar ez a sáv, vidd rá az egeret erre a piros területre, és a jobb felső sarokban X-el zárd be. A következő frissítésig eltűnik.

Pár dolog ami szerintem fontos lenne

Az oldallal kapcsolatos hibák, észrevételek megosztása moderátorokkal és adminokkal.
Post Reply
Fiu77

Pár dolog ami szerintem fontos lenne

Post by Fiu77 » 2015.12.09. 10:49

Hali! Van egy pár dolog amit újítani lehetne a fórumon mert én hiányolom és hallottam már másoktól is.

Újítási ötletek:
-Nickname, azaz becenév. Egy olyan név amit bármikor át tudsz állítani, de nem az lesz a login neved. Sokat halottam hogy nem tudnak nevet váltani a tagok és ezért lenne rá szükség. Én nálam is ez a probléma. Sembre vagyok de a Fiu77 nevet kell használnom mert nem tudom átírni.
-Rangrendszer. Egy tipikus fórumos rangrendszer. 0-5 hsz-ig kezdő forumozó. 5-15 hsz-ig Tag, ...., 100 hsz fölött veterán és így tovább. Mivel kb minden fórumon van ilyen, ezért eléggé hiányolom :c.

Javítási ötletek:
-A fórum nyelvezete. Nekem a fórum kezelőfelülete teljesen angol és sehogy sem tudom átállítani. Le kellene magyarosítani a fórumot. Ha esetleg nincs rá idő, vagy nem megy akkor én szívesen segítek. Programozást tanulok és annak is készülök. Nagyrészt C#-ban és GML-ben dolgozok de a html és PHP nyelvhez is konyítok egy kicsit. Az elkövetkezendő években elkezdem tanulni a mysql-t is az iskolában. Szóval ha nem megy vagy nem tudjátok hogy kell csak szóljatok és megpróbálok segítek. :)

---------------------------[_Sembre_]---------------------------
Image
----------------------------------------------------------------

Kisszuperman

Re: Pár dolog ami szerintem fontos lenne

Post by Kisszuperman » 2015.12.09. 18:39

A neveket Füpé könnyen át tudja írni ha kell, vagy ha úgy állítja be, akkor én is. Viszont ilyen értelmetlen dolgokat, mint 28 naponta itt is nevet váltasz, nem szeretnénk.

A rangrendszernek nincs sok értelme, hiszen csak egy mutató ki mennyire spammolja a fórumot, de majd szólok Fupetnek, aztán megnézzük mennyire akarja ezt megcsinálni. :D

Ha viszont segíteni szeretnél a fórum magyarosításában, akkor azt ne itt keresgéld, nekünk ahhoz nincs sok közünk. Keresgélj ezen az oldalon:
http://phpbb.hu/

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Post Reply