RsHun közösségi Discord elérhető! Infó és meghívó a következő témában
viewtopic.php?f=8&t=1173

Csak hogy használjuk valamire ezt a sávot, közérdekűvé teszünk néhány scammert, akik pénzt tulajdonítottak el másoktól:
  • Swagolas
  • Pa p a
  • KikkaPowa
  • Magico Guido
  • Hun Warrior
  • KIKKAA
  • Reweakur
  • Rewaekur
  • W00X17
  • Dormantium
  • Csicsi1isftw
Amennyiben pénzt vagy bármi tárgyat kérnek tőletek kölcsönbe, lehetőleg ne adjatok nekik semmit!
A félkövérrel szedett nevek újak, vagy nemrég nevet változtattak.

Twitch.tv-n illetve Youtube-n is elég gyakoriak lettek a megtévesztő oldalak hirdetése, amik szintén az adataidat lopják el.
Részletekért olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=8&t=70

Továbbá ha zavar ez a sáv, vidd rá az egeret erre a piros területre, és a jobb felső sarokban X-el zárd be. A következő frissítésig eltűnik.

07.10 - Quick Prayer Presets & Patch Notes + holnap szavazás

RuneScape aktuális hírei, változtatások, egyebek.
Post Reply
Kisszuperman

07.10 - Quick Prayer Presets & Patch Notes + holnap szavazás

Post by Kisszuperman » 2017.07.10. 16:08

07.10 - Quick Prayer Presets & Patch Notes

Először is részvétem mindenkinek, akinek kint kell lennie ebben a dögmelegben. Gondolom az életkedve az érintett személyeknek valahol a béka segge alatt van, úgyhogy itt se húzom tovább az időt.

Tehát van 1-10-ig új Prayer-es preset-ünk, mint a felszereléseknél is tehetjük. Beállíthatunk egy prayer-es beállítást, elmenthetjük, hogy aztán 1 kattintással aktívak legyenek. Ezeket a preset-eket be lehet húzni az Action bar-ra is, tehát ha sok prayert kell váltogatunk, akkor mostantól nem kell a Prayer ablakot magunk előtt hagynunk a váltogatáshoz.
Ehhez csak egy jobb klikk kell az Action bar prayer ikonján.

Egyéb híreink
  • A QBD-nek mostantól látható (szám szerint) a HP-ja.
  • A Kharazi Jungle-ben is van mostantól egy Fairy ring, amit 5 Bittercap gombával lehet megjavítani. A kód hozzá: CJS
  • A Magic és a Range ability-k nem lesznek elérhetőek, amennyiben nincs nálad rúna/lőszer.
  • Nincs több Chaos Tunnel-es Clue.
  • Bolas vásárlási korlátja megnövekedett 50-ről 1000-re.
  • Az Attack+Strength és a Defence+HP ability könyvek szétszedhetőek. Bár valamiért úgy emlékszem, hogy ezt már lefordítottam egyszer. o.o

És a szavazásról röviden
Aki nem követi a FB oldalt, annak itt megemlítjük, hogy holnap (11-én) jön egy jó nagy lista, hogy mit fejlesszenek a játékkal kapcsolatosan. Jagex Mod Osborne kíséretével kiadott egy videót, hogy visszalépnek, és mostantól csak a már a játékban meglévő dolgokra fordítanak figyelmet, és azt szépítgetik új dolgok helyett.
Tehát még egyszer, lesz holnap ezekből egy amolyan Top10-es lista, amit ide is beszerkesztek majd, és amelyik a legtöbb szavazatot kapja, arra fordítanak majd több időt.

Nincs időpont, majd jön amikor jön, ezt ők mondták, nem én! :D Nem akarnak időpontokkal dobálózni, csak megemlítették, hogy figyelnek majd azokra a dolgokra, és idővel csinálnak velük valamit. Szóval akkor majd holnap részletesebben.

Vagy itt a videó angol nyelven:
https://www.youtube.com/watch?v=83YJoWTPWIU

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Kisszuperman

Re: 07.10 - Quick Prayer Presets & Patch Notes + holnap szavazás

Post by Kisszuperman » 2017.07.11. 20:33

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Post Reply