RsHun közösségi Discord elérhető! Infó és meghívó a következő témában
viewtopic.php?f=8&t=1173

Csak hogy használjuk valamire ezt a sávot, közérdekűvé teszünk néhány scammert, akik pénzt tulajdonítottak el másoktól:
  • Swagolas
  • Pa p a
  • KikkaPowa
  • Rotary Dave
  • Hun Warrior
  • KIKKAA
  • Reweakur
  • Rewaekur
  • W00X17
  • Dormantium
  • Csicsi1isftw
Amennyiben pénzt vagy bármi tárgyat kérnek tőletek kölcsönbe, lehetőleg ne adjatok nekik semmit!
A félkövérrel szedett nevek újak, vagy nemrég nevet változtattak.

Twitch.tv-n illetve Youtube-n is elég gyakoriak lettek a megtévesztő oldalak hirdetése, amik szintén az adataidat lopják el.
Részletekért olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=8&t=70

Továbbá ha zavar ez a sáv, vidd rá az egeret erre a piros területre, és a jobb felső sarokban X-el zárd be. A következő frissítésig eltűnik.

RSFlipLog

RuneScape aktuális hírei, változtatások, egyebek.
Post Reply
Krampusz

RSFlipLog

Post by Krampusz » 2015.11.29. 23:43

Üdv.

Készítek egy FlipLogot. http://rsfliplog.dupla16.hu/. Még közel sincs készen, rengeteg minden hiányzik. Sok a Bug. Eredetileg saját felhasználásra készít(gettem).

A lényege az lenne, hogy azt is kezeli, ha több részletben veszel illetve adsz el (akár külön áron is), nem kell megbontanod az adott tradet, normálisan (nem lehet kamu itemet rögzíteni, hibát dob, ha 100 itemet akarsz venni 199-ért stb.), így csak tényleg azzal kell törődni, hogy:

buy x item y-ért
sell y item x-ért.

Későbbiekben természetesen lesznek grafikonok, export lehetőség, ilyesmik., FriendsChateket támogató hm... hogyan is fogalmazzak, limit figyelő (ami a flipjeidre dobja ki, hogy melyik item limitje mikor nullázódik). Ilyet mindig is akartam :lol:

Létezik? Vagy teljesen feleslegesen szenvedek, mert már más megcsinálta helyettem? :lol:

Image

Kisszuperman

Re: RSFlipLog

Post by Kisszuperman » 2015.11.30. 21:08

Ideküldöm Mátét, ő jobban tudja, mert használ valami ilyesmit.

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Casbi1969

Post by Casbi1969 » 2015.12.01. 16:17

Én ezt használom már kb. nyár óta: http://merchz.com/ Amúgy ha az időd engedi és kedved is van hozzá miért ne csinálnád? :D Szerintem csináld csak. :) Sok sikert hozzá. ;)

Krampusz

Post by Krampusz » 2016.02.26. 17:49

Egy kisebb update:

Image
Összesített bank nézet. A összes vásárolt item - az eladott, csoportosítva.
Image
History nézet.Kijelezve, ha egy itemet nem egyszerre, hanem egynél több trade-ben sikerül eladni
Image
Friendschat helper. Segítségével nem maradsz le semmiről. Félig live, de pontos kijelzéssel. Azokat az eseteket is pontosan kezeli, ha egy limit 2-s itemet külön tradeben és időben tudunk megvenni
Image
Van pár olyan item, aminek a neve megegyezik, így gyakorlatilag csak az ikon az, ami különbséget tesz :
Image
Regisztráció nyitva:
Image

Ezenkívül még kapott egy alapszintű exportálási lehetőséget (copy,táblázatkezelőben paste)

Image

Post Reply