RsHun közösségi Discord elérhető! Infó és meghívó a következő témában
viewtopic.php?f=8&t=1173

Csak hogy használjuk valamire ezt a sávot, közérdekűvé teszünk néhány scammert, akik pénzt tulajdonítottak el másoktól:
  • Swagolas
  • Pa p a
  • KikkaPowa
  • Rotary Dave
  • Hun Warrior
  • KIKKAA
  • Reweakur
  • Rewaekur
  • W00X17
  • Dormantium
  • Csicsi1isftw
Amennyiben pénzt vagy bármi tárgyat kérnek tőletek kölcsönbe, lehetőleg ne adjatok nekik semmit!
A félkövérrel szedett nevek újak, vagy nemrég nevet változtattak.

Twitch.tv-n illetve Youtube-n is elég gyakoriak lettek a megtévesztő oldalak hirdetése, amik szintén az adataidat lopják el.
Részletekért olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=8&t=70

Továbbá ha zavar ez a sáv, vidd rá az egeret erre a piros területre, és a jobb felső sarokban X-el zárd be. A következő frissítésig eltűnik.

Végleges F2P + korlátozások

OSRS legújabb hírei
Post Reply
Kisszuperman

Végleges F2P + korlátozások

Post by Kisszuperman » 2015.02.05. 19:08

Permanent F2P

Még Február 4-én délelőtt 11 órakor lezártuk az OSRS-t érintő szavazást, amiben azt kérdeztük meg Tőletek, hogy legyen e egy végleges, F2P része is. Ebben a szavazáson több tízezren vettetek részt, és a szavazók 85.9%-ka igennel szavazott.

Az F2P részleg bevezetésre kerül Február 19. napján, csütörtökön. Az ezzel járó Bond-ot pedig Március első hetére várjátok.

F2P korlátozások

Azt is megemlítettük, hogy életbe lépnek némi korlátozások annak érdekében, hogy az F2P botok ne tudjanak olyan sok nyersanyagot kifarmolni maguknak.

Új karakterek elkészítése során 24 óráig (játékban töltött 24 óra, nem egy valós nap) nem cserélhetnek más játékosokkal. Egész pontosan tárgyakat kaphatnak, viszont ők nem tudnak semmit se adni cserébe.

A cserén kívül még a következő dolgokat is módosítottuk, hogy ne tudjanak tárgyakat átadni más karaktereknek:
• Ha egy ilyen játékos eldob valamit, azt csak ő láthatja. Sosem lesz látható más játékosnak.
• Ha behal egy PK-er miatt, akkor a nála lévő tárgyak elvesznek, hiszen a Pk-er sem fogja látni azt.
• A játékos nem tud semmit se hozzáadni a Trade vagy a Duel ablakában. Lesz viszont egy üzenet, ami megmondja neked, hány óráig van még ilyen korlátozás, és ezt az is látja, aki ilyen játékossal próbál cserélni valamit.

Természetesen a Member karaktereknek nincs ilyen korlátozásuk.

Duel Arena korlátai

F2P világokban a következő korlátokat vezettük be a Duel Arena-t illetően:
• Csak pénzt lehet felrakni tétnek
• De az sem lehet 1M-nél több.

Chat korlátozások

Néhány változtatást eszközöltünk a rendszerünkben, ami könnyebben elkapja mindazon spammelést és botot, ami más oldalt próbál reklámozni valami más program használatával. Ez mindenkire vonatkozik, és reményeink szerint sokkal rövidebb idő alatt elbánik velük.

Egyéb változtatások

Ezen szabályozások életbe léptetésével a Yew logs-ot és a Raw Lobster-t ismét elérhetővé tettük az F2P játékosoknak.

A F2P behozatalának első pár hetében sok új játékosra számítunk, ezért eléggé valószínű, hogy a kisebb szintű helyek, ahol fejlődni lehet, hamar megtelnek. Ezért Lumbridge területén, és még néhány egyéb helyen megnöveljük a kisebb szintű szörnyek mennyiségét.

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Merlinrac

Re: Végleges F2P + korlátozások

Post by Merlinrac » 2015.02.05. 19:33

A PK-s dolog permanens vagy a 20 qp-tal eltűnik?

Kisszuperman

Post by Kisszuperman » 2015.02.05. 20:13

Merlinrac wrote:A PK-s dolog permanens vagy a 20 qp-tal eltűnik?
24 ingame óra.

Hivatalos Facebook közösségi oldal
https://www.facebook.com/HungarianRuneScapeCommunity/

Magyarország a nem hivatalos nyertese a 2014.12.21.-én megtartott V4-ek harcának. Köszönet mindenkinek, aki ott volt. o7

Dof

Post by Dof » 2015.02.07. 04:21

Köszi a fordítást. A 24 ingame óra korlátozásra azért van szükség mert a botokat még az előtt kitudják bannolni mielőtt a szerzett nyersanyagot eladnák vagy átadnák más karakterjeiknek. Szerintem ez egy remek ötlet de úgy tudom (pletyka szinten) hogy ez az óraszám csökkeni fog.
If people aren't laughing at your goals, your goals are too small. - Kai Greene

bagoly14

Post by bagoly14 » 2015.02.07. 21:01

Lol milyen jó, hogy már rég legameltem azt a 24 órát :D

Post Reply